cena

 – 

  • 16
  • 56

INTELIGHT

Intelight to dynamicznie rozwijający się producent opraw oświetleniowych. Intelight rozpoczął działalność jako producent oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego z czasem rozszerzając swoją ofertę o oświetlenie przemysłowe, biurowe i wiele innych produktów opartych na technologii LED.


Celem Intelight jest ciągłe doskonalenie oferty, tak aby dostarczać dystrybutorom najnowocześniejsze i najlepsze oprawy na rynku.


W 2015 roku do spółki Intelight dołączyła marka Mawel, najstarsza w branży oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego w Polsce. Zintegrowanie potencjału konstruktorskiego i produkcyjnego obydwu firm pozwoli wspólnie wypracowywać nowoczesne rozwiązania techniczne, znacząco poszerzając gamę oferowanych produktów na rynku polskim oraz międzynarodowym.

EKOLOGIA

W swoich działaniach firma przestrzega norm ekologicznych, co czyni ją przyjazną środowisku. W trosce o zasoby naturalne preferujemy w procesie produkcyjnym technologie i materiały nadające się do ponownego przetwarzania. Wybierając produkty Intelight masz pewność, że dbasz o środowisko naturalne.

OFERTA

W ofercie Intelight znajdują się przede wszystkim oprawy oświetlenia awaryjnego oraz moduły awaryjnego zasilania. Doskonałym uzupełnieniem oferty są oprawy biurowe, przemysłowe, tuby LED oraz oprawy parkowe. Wraz z rozwojem Intelight proponujemy Państwu coraz szerszy asortyment.