Filtry

Akcesoria

Akcesoria
Szyna montażowa TH35 1m
Pawbol
Kod producenta: E.4105
Cena od: 3,85  netto
4,74  brutto

Dostępne w 2 hurtowniach

Szczegóły
Szyna montażowa TH35 perforowana 1m
Pawbol
Kod producenta: E.4105P
Cena od: 4,04  netto
4,97  brutto

Dostępne w 2 hurtowniach

Szczegóły
ECH-L2K Zamek metal + 2 klucze do ECH
ETI, DIDO
Kod producenta: 001100204
Cena od: 30,96  netto
38,08  brutto

Dostępne w 1 hurtowniach

Szczegóły
MP-E Zaślepka biała
ETI, DIDO
Kod producenta: 001101052
Cena od: 3,09  netto
3,80  brutto

Dostępne w 1 hurtowniach

Szczegóły
CP 2-1 M Osłona modułowa 24 mod. (500x150)
ETI, ETIBOX-obudowy
Kod producenta: 001101453
Cena od: 22,79  netto
28,03  brutto

Dostępne w 2 hurtowniach

Szczegóły
LG-V SET Element mocujący (1kpl.=2szt.)
ETI, ETIBOX-obudowy
Kod producenta: 001101683
Cena od: 5,27  netto
6,48  brutto

Dostępne w 1 hurtowniach

Szczegóły
GDV 120 Zamek-dzwignia obrotowa do DST,DSTF,DML,DM
ETI, ETIBOX-obudowy
Kod producenta: 001104112
Cena od: 294,55  netto
362,30  brutto

Dostępne w 1 hurtowniach

Szczegóły
TH35X7,5/L - 1m Szyna montażowa perforowana
ETI, ETIBOX
Kod producenta: 002911022
Cena od: 4,43  netto
5,45  brutto

Dostępne w 1 hurtowniach

Szczegóły
KST-03 Kłódka energetyczna (trójkąt 9mm) mała (R-1
ETI, ETILINE
Kod producenta: 002912400
Przeceniono z: 12,59  netto
Cena od: 12,15  netto
14,94  brutto

Dostępne w 2 hurtowniach

Szczegóły

Akcesoria do rozdzielnic i obudów elektrycznych: łatwy montaż, bezproblemowy serwis

Rozdzielnice i obudowy elektryczne mają tę wspólną cechę, że wymagają dobrania do nich odpowiednich akcesoriów. To dzięki tym – często bardzo drobnym – elementom zyskują pełną funkcjonalność i mogą stanowić ważną część instalacji elektrycznej. W Elektrotarg.pl zamówisz najróżniejsze akcesoria do rozdzielnic i obudów elektrycznych, które ułatwią Ci estetyczny, trwały montaż oraz umożliwią profesjonalne uzbrojenie.

Drzwiczki

Każda rozdzielnica i obudowa elektryczna wymaga zamknięcia przed nieuprawnionym dostępem. To kwestia bezpieczeństwa – zwłaszcza w domach jednorodzinnych i wielorodzinnych, gdzie nie można dopuścić do tego, aby np. dzieci mogły bez przeszkód ingerować w kluczowe elementy instalacji elektrycznej. Dodatkowo drzwiczki zwiększają szczelność obudowy, chroniąc wewnętrzne podzespoły przed wilgocią, kurzem i innymi czynnikami mogącymi zaburzyć pracę instalacji. Nasi Partnerzy oferują drzwiczki rewizyjne w różnych wymiarach, wykonane z blachy ocynkowanej lub tworzywa sztucznego.

Osłony

Osłony, nazywane również maskownicami, są niezbędnym elementem każdej rozdzielnicy elektrycznej. Chronią one elementy przyłączeniowe przed kurzem i wilgocią, a także nie dopuszczają do tego, aby osoba obsługująca rozdzielnicę przypadkowo dotknęła np. źle zaizolowanego przewodu. Ponadto osłony estetycznie wykańczają wnętrze rozdzielnicy, ułatwiając pogrupowanie poszczególnych bezpieczników, wyłączników etc.

Płyty montażowe

Jak sama nazwa wskazuje, płyta montażowa umożliwia bezproblemowy montaż rozdzielnicy na ścianie (rozdzielnica natynkowa) lub w ścianie (rozdzielnica podtynkowa). Wybierając ten element trzeba się kierować przede wszystkim jakością wykonania, ponieważ to właśnie od płyty montażowej w dużej mierze zależy stabilność mocowania rozdzielnicy. W ofertach Partnerów Elektrotarg.pl znajdują się zarówno płyty montażowe z tworzywa, jak i ze stali nierdzewnej, dostępne w bardzo szerokim wyborze rozmiarów.

Wsporniki

Wsporniki do rozdzielnic to także istotny element montażowy, który musi prezentować wysoką jakość wykonania. Wspornik zawsze dobieramy do konkretnej rozdzielnicy, aby nie musieć później tracić czasu na jakiekolwiek przeróbki – mogące również mieć negatywny wpływ na trwałość mocowania.

Zamki

W sytuacji, gdy przewiduje się ryzyko dostępu do obudowy elektrycznej lub samej rozdzielnicy przez osoby nieuprawnione, niezbędne będzie wyposażenie drzwiczek w zamek. Dzięki temu eliminujemy ryzyko, że np. dziecko czy osoba bez odpowiednich uprawnień czy wiedzy narazi się na niebezpieczeństwo porażenia lub zwyczajnie uszkodzi elementy instalacji elektrycznej.

Pozostałe akcesoria do rozdzielnic i obudów elektrycznych

Fachowe uzbrojenie rozdzielnicy elektrycznej wymaga stosowania najróżniejszych akcesoriów, które decydują zarówno o sprawności instalacji, jak i o jej trwałości. W Elektrotarg.pl zamówisz m.in. bloki rozdzielcze, różnego rodzaju zaślepki, uchwyty i inne drobne elementy do montażu, uzbrojenia czy modernizacji rozdzielnicy.

Wszystkie niezbędne akcesoria do rozdzielnic i obudów elektrycznych możesz zamówić przez Elektrotarg.pl i odebrać je osobiście u naszych Partnerów lub skorzystać z dostawy pod drzwi.