Filtry
Kategorie na liście

Dzwonki, domofony, czujniki

Dzwonki, domofony, czujniki
CZUJNIK MIKROFALOWY RUCHU CM-3, max. 1200W, AC 220
GTV
Kod producenta: AE-CM3000-00
Cena od: 41,69  netto
51,28  brutto

Dostępne w 1 hurtowniach

Szczegóły
CZUJNIK RUCHU CR-3, max. 1200W, AC 220-240V, 50/60
GTV
Kod producenta: CR-CR3000-00
Cena od: 19,25  netto
23,68  brutto

Dostępne w 1 hurtowniach

Szczegóły
Czujnik gazu ziemnego, sieciowy z wyjściem przekaź
ORNO
Kod producenta: OR-DC-614
Cena od: 57,48  netto
70,70  brutto

Dostępne w 1 hurtowniach

Szczegóły

Dzwonki, domofony, czujniki: dla jeszcze większego bezpieczeństwa

Dzwonki, domofony i czujniki oferowane przez Partnerów Elektrotarg.pl, choć są urządzeniami przeznaczonymi do zupełnie różnych celów, mają jeden wspólny mianownik: podnoszą poziom bezpieczeństwa użytkowników. Dlatego standardowo stosuje się je w mieszkaniach, domach, biurach, obiektach przemysłowych czy budynkach użyteczności publicznej.

Jakie są rodzaje dzwonków?

Podstawową kategorię dzwonków stanowią modele przewodowe, czyli wymagające zasilania z sieci elektrycznej. To klasyczne, ale wciąż popularne rozwiązanie, które charakteryzuje się przede wszystkim wysoką niezawodnością. Każdy doświadczony elektryk potwierdzi, że jeśli tylko istnieją warunki techniczne do zastosowania dzwonka przewodowego, to warto się zdecydować właśnie na taki model. Rozwiązuje on problem np. wymieniania baterii czy występowania zakłóceń.

Dzwonki przewodowe mogą być przy tym stosowane niezależnie od tego, jaka jest odległość między przyciskiem a odbiornikiem, co będzie miało decydujące znaczenie w sytuacji, gdy zamierzamy zainstalować dzwonek przy furtce w domu jednorodzinnym czy firmie.

Oczywiście może się zdarzyć, że z jakiegoś powodu nie ma możliwości zastosowania dzwonka przewodowego. Wówczas warto zainteresować się ofertą dzwonków bezprzewodowych, wykorzystujących fale radiowe do komunikacji na linii przycisk-odbiornik. Przyciski są zasilane na baterie, natomiast sam dzwonek może czerpać energię bezpośrednio z sieci (posiada wtyczkę do akcesoria) lub także z baterii.

Dzwonki przewodowe i bezprzewodowe są dostępne w bardzo szerokim wyborze modeli. Można dosłownie przebierać w wariantach kolorystycznych i stylistycznych, rodzajach sygnału dźwiękowego. W ofercie naszych Partnerów znajdziesz dzwonki przewodowe i bezprzewodowe pasujące do każdego wnętrza, w tym takich producentów, jak renomowana firma ZAMEL.

Domofony: bardzo szeroki wybór

Domofony są niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem, które zwiększa zarówno komfort, jak i bezpieczeństwo użytkowników. Podstawową funkcją domofonu jest umożliwienie sprawdzenia, kto próbuje wejść na teren posesji czy firmy, a także zdalne otwarcie furtki/drzwi za pośrednictwem elektromagnesu.

Obecnie coraz większą popularnością cieszą się wideodomofony, czyli urządzenia dodatkowo wyposażone w kamerę. Choć są znacznie droższe od klasycznych domofonów, to z uwagi na o wiele wyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa warto rozważyć ich zakup, szczególnie do domu jednorodzinnego oraz budynku firmowego.

Czujniki: zapobiec tragedii

W ofercie hurtowni współpracujących z Elektrotarg.pl znajdziesz również pełną gamę czujników, które stosuje się zawsze w jednym celu: dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa mieszkańcom i osobom przebywającym w budynku. Ta kategoria produktów obejmuje czujniki gazu, dymu, czadu, ale także czujniki wchodzące w skład systemów alarmowych czy inteligentnego domu.

Oferowane gniazdka, dzwonki, domofony i czujniki to produkty bardzo wysokiej klasy, a przy tym dostępne w atrakcyjnej cenie. Przekonaj się, że za jakość, funkcjonalność i niezawodność nie trzeba wcale przepłacać.