Akcesoria

Brak produktów w tej sekcji

Akcesoria do przedłużaczy: praktyczne rozwiązania do domu, biura, ogrodu

Przedłużacz sam w sobie nie jest niczym szczególnie skomplikowanym – to po prostu długi przewód z jednej strony zakończony wtyczką, a z drugiej pojedynczym gniazdem lub listwą wielogniazdową. Warto natomiast wiedzieć, że do niemal każdego przedłużacza można dokupić różnego rodzaju akcesoria, dzięki którym znacząco zwiększa się jego funkcjonalność. Akcesoria do przedłużaczy pozwalają również przywrócić pełną sprawność przewodu, oszczędzając tym samym sporo pieniędzy na zakup nowego przedłużacza. Wszystkie potrzebne Ci akcesoria do przedłużaczy renomowanych producentów znajdziesz w ofercie Partnerów Elektrotarg.pl.

Akcesoria do przedłużaczy ELITE

Marka ELITE, należąca do firmy GTV, dostarcza znakomite przedłużacze do zastosowań domowych, w tym bardzo praktyczne przedłużacze biurkowe wpuszczane. Ułatwiają one zorganizowanie przestrzeni pod biurkiem i pozbycie się kabli z obszaru roboczego. Przedłużacz jest wpuszczany w blat i od góry zamykany estetyczną pokrywą dostępną w różnych wersjach kolorystycznych i średnicach (np. 60 mm, 100 mm). Takie akcesoria do przedłużaczy ELITE są dostępne u Partnerów Elektrotarg.pl, jak zawsze w bardzo atrakcyjnej cenie.

Rada

Przedłużacze wpuszczane ELITE mogą być stosowane również chociażby w kuchni, jako przedłużacze podblatowe. Świetnie sprawdzą się do zwiększenia funkcjonalności np. wyspy kuchennej.

Inne akcesoria do przedłużaczy

Bardzo przydatne akcesoria do przedłużaczy to także różnego rodzaju wtyczki, gniazda jedno- lub wielokrotne, nasadki (na przykład nasadka grzejna) oraz przewody przyłączeniowe, które umożliwiają wykorzystanie np. starego przewodu w celu wykonania czy naprawienia rozgałęźnika.

Tego typu akcesoria do przedłużaczy muszą charakteryzować się bardzo wysoką jakością wykonania, dlatego warto postawić na produkty renomowanych producentów. Takie oferują Partnerzy Elektrotarg.pl. Sprawdź wszystkie propozycje, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy i zamów potrzebne akcesorium w wybranej hurtowni w najlepszej cenie, z opcją dostawy pod drzwi lub odbioru osobistego.